Anasayfa  Aktif Konular  Üyeler  Forum'da Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş Yap
Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınZiraat TROY Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınGelir Belgesiz Kredi Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınipotek kaldırmıyorlar Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınTürkiye İş Bankası’ndan ban... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınReel sektörün borcunda yük ... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınTürkiye Bankalar Birliği�... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınLübnanlı Odeabank Türkiye’d... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınEv Halkının Borç Tutarı 18 ... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKarşılıksız çek sayısı yarı... Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın259 şubesini kapatacak 680 ...
ING Bank
 Türkiye Bankacılık Bilgi ve Yardımlaşma Forumu | Türkiye'de Faliyet Gösteren Bankalar | ING Bank
Mesaj icon Konu: ING Bank Vizyon ve Misyonu Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
bankabilgileri
Yönetici
Yönetici
Simge

Kayıt Tarihi: 01-Ocak-2006
Konum: Konya
Gönderilenler: 418

Tesekkür: 1
Rep: 1


Aktiflik
48%
Seviye
48%
Deneyim
60%
Alıntı bankabilgileri Cevaplabullet Konu: ING Bank Vizyon ve Misyonu
    Gönderim Zamanı: 05-Şubat-2015 Saat 11:32


Her şeyden önce özümüz sözümüz birdir

Faaliyetlerimiz pek çok kişinin yaşamına dokunur: müşteriler, çalışanlar, hissedarlar, tedarikçiler ve toplum. Bu paydaşlar içerisindeki her bir birey bizden, “özümüz sözümüz bir olarak” davranmamızı bekleyebilir ve beklemelidir de. Paydaşlarımızın haklarının ve çıkarlarının gözetilmesi, istikrarımız açısından büyük önem taşır. Zamana yenik düşmeyecek şekilde hareket etmek için; doğru bildiğimiz değerlere bağlı kalmak için. Değerlerimizi açıklıkla paylaşarak, çevremize bizden bekleyebileceği davranışları aktarırız.

Bize göre başarı ancak “özü sözü bir olarak” hareket edersek elde edilebilir. Değerlerimizi ihlal eden davranışları göz ardı etmeyecek, hoş görmeyecek ve kabul etmeyeceğiz. Bu davranışlar, toplumun ve bu şirketi her gün daha ileriye taşımak için doğru olanı yapan binlerce harika çalışanımızın güvenini zedeler.


Üç Değerimiz

Dürüstüz


Aksiyonlarımızın etkisini dikkatlice tartarız ve sürece dahil olan herkesi düşünerek karar alırız. Müşterilerimize dürüst, net ve açık tavsiyeler veririz.
     
Yasalara ve kendimize koyduğumuz kurallara uyarız. Müşterilerimizin ve tedarikçilerimizin de aynısını yapmasını bekleriz.

Doğruyu söyleriz. Açığız; bu da tüm paydaşlarımızın çıkarlarını gözettiğimiz veaynı zamanda yaptıklarımızda dürüst davrandığımız anlamına gelir.

Özenliyiz


İnsanların parasıyla ve finansal bilgileriyle ilgileniriz. Yaşamda ve iş dünyasında bunlardan daha önemli veya daha hassas pek az şey var.

Müşterinin çıkarlarını, tüm çalışmalarımızın merkezine koyarız. Müşteriler bize duydukları güvenin hakkının verilmesini beklerler; bu da onların varlıklarını,çıkarlarını ve bilgilerini dikkatle ve yetkin şekilde yönetmemiz gerektiği anlamına gelir.

Finansal riskleri dikkatle yönetiriz ve bu gibi riskleri ancak uygun şekilde değerlendirilmiş olmaları halinde alırız.

Sorumluyuz

Finanse ettiğimiz projelerden ofislerimizin aydınlatmasına kadar, işimizin sosyal ve çevresel etkilerinin her bir yönüne çok dikkat ederiz. İnsan haklarına saygı duyar, çevreyi önemser; etkilememeye çalışır ya da etkimizi yönetiriz. Sürekli gelişim sağlamak için müşterilerimizle yakın ilişki kurarız.
Her türlü çeşitliliği ve çok yönlülüğü destekleriz, sadece doğru olan bu olduğu için değil, yeni fikirler farklı geçmişlerden ve farklı düşünce tarzlarından filizlendiği için.

Topluma yatırım yapar, sorumluluk projelerine destek verir ve çalışanlarımızı gönüllülük aktivitelerine katılmaya teşvik ederiz.
IP Özel Mesaj Yolla  Tesekkur Et
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Açık Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma

Powered by Web Wiz Forums version 8.06
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide