Anasayfa  Aktif Konular  Üyeler  Forum'da Ara  Yardım  Kayıt Ol  Giriş Yap
Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınZiraat TROY Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınGelir Belgesiz Kredi Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınipotek kaldırmıyorlar Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınTürkiye İş Bankası’ndan ban... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınReel sektörün borcunda yük ... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınTürkiye Bankalar Birliği�... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınLübnanlı Odeabank Türkiye’d... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınEv Halkının Borç Tutarı 18 ... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKarşılıksız çek sayısı yarı... Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayın259 şubesini kapatacak 680 ...
Ziraat Bankası
 Türkiye Bankacılık Bilgi ve Yardımlaşma Forumu | Türkiye'de Faliyet Gösteren Bankalar | Ziraat Bankası
Mesaj icon Konu: ipotek kaldırmıyorlar Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Yazar Mesaj
emir erdem
Misafir
Misafir

Tesekkür: 1
Rep: 5

Aktiflik
24%
Seviye
24%
Deneyim
60%
Alıntı emir erdem Cevaplabullet Konu: ipotek kaldırmıyorlar
    Gönderim Zamanı: 04-Ocak-2018 Saat 23:12
merhaba arkadaşlar bireysel değil şahış şirketim var
bankadan 2 tane kredim var ödemesi devam eden ve 5 yaprak piysa da gezen çekim var
kredilerin toplamı 80 bin tl 5 tane de çek 7500 tl

banka da olan ipoteklerim 135 bin tl değerin de daire ve ikinci bşr daire 75 bin tl bunlar expertiz değerleri 1 tane araç kasko değeri 33 bin bir dükkn değeri 39 bin tl ama banka bana borcunun tamamı bitmeden ipotek kaldırmam diyor hakkımı nasıl arayabilirim. ben borcumu karşulılayan kadar ipotek bırakacam gerisini kaldıracam
IP Özel Mesaj Yolla  Tesekkur Et
Yanıt Yaz Yeni Konu Gönder
Konuyu Yazdır Konuyu Yazdır

Forum Atla
Açık Foruma Yeni Konu Gönderme
Kapalı Forumdaki Konulara Cevap Yazma
Kapalı Forumda Cevapları Silme
Kapalı Forumdaki Cevapları Düzenleme
Kapalı Forumda Anket Açma
Açık Forumda Anketlerde Oy Kullanma