Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Türkiye İş Bankası’ndan bankacılık semineri

Nereden Yazdırıldığı: Türkiye Banka Bilgileri Forumu
Kategori: Kredi Kartı ve Banka Kampanyaları
Forum Adı: Bankacılık Haberleri
Forum Tanımlaması: Bankacılık Mesleği ile ilgili Haberler Burada
URL: /forum/forum_posts.asp?TID=501
Tarih: 23-Eylül-2019 Saat 08:00
Program Versiyonu: Web Wiz Forums 8.06 - http://www.webwizforums.com


Konu: Türkiye İş Bankası’ndan bankacılık semineri
Mesajı Yazan: bankabilgileri
Konu: Türkiye İş Bankası’ndan bankacılık semineri
Mesaj Tarihi: 08-Aralık-2017 Saat 11:47

Türkiye İş Bankası, 27 Kasım - 29 Kasım 2017 tarihleri arasında 13. kez uluslararası bankacılık semineri düzenledi.İstanbul’da gerçekleştirilen seminere; 22 ülkeden 34 bankacı katıldı. İlki 2005’de gerçekleştirilen seminerde bu yıl; Türkiye ekonomisi, Türk bankacılık sektörü ve Türkiye İş Bankası hakkında bilgiler paylaşılırken, ayrıca yapay zekâ ve makine öğrenmesi, dijital bankacılık ve siber güvenlik gibi güncel konular da ele alındı.
Seminerin açılışında bir konuşma yapan İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Yılmaz Ertürk, bugüne kadar 50’nin üzerinde ülkede mukim 165’ten fazla bankadan toplam 350’ye yakın bankacının seminerlere katıldığını, seminerlerin katılımcı bankalar arasındaki işbirliğinin geliştirilmesine önemli katkılar sağladığını ifade etti.
Türk bankacılık sektörüne ilişkin bir sunum yapan Türkiye Bankalar Birliği Genel Sekreteri Ekrem Keskin yaptığı açıklamada “Seminerin, yabancı bankalarla ilişkilerin geliştirilmesi, Türkiye ekonomisi ve Türk bankacılık sektörünün tanıtımı açısından çok faydalı” olduğunu vurguladı.
3 gün süren seminer, 29 Kasım’da yapılan sertifika töreniyle sona erdi.

http://www.finansgundem.com/haber/turkiye-is-bankasindan-bankacilik-semineri/1256499 - http://www.finansgundem.com/haber/turkiye-is-bankasindan-bankacilik-semineri/1256499Sayfayı Yazdır | Pencereyi Kapat

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums version 8.06 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2006 Web Wiz Guide - http://www.webwizguide.info